Françeska Jaçe kaq ndryshe pa grim, vështirë se do ta njihni (FOTO)

jo është një nga ish banoret e Big Brothër më të përfolura në media, shkruan GazetaBlic.

Françeska Jaçe i është futur botës së modelingut dhe fotografisë. Ajo gjithmonë është paraqitur mjaft provokuese deh sensuale në postimet e saj.

Ajo është shumë aktive me paraqitjen e saj në rrjetet sociale, ku edhe së fundi ka publikuar një video ku shihet e pa grimosur dhe ndryshe nga ajo se si jemi mësuar ta shohim gjithmonë me stil e grim.

Video Player00:0000:03Video Player00:0000:07

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme