‘Fshesë’ e madhe te Chelsea

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë.

Chelsea mund të detyrohet të shesë një formacion të tërë këtë verë.

Blutë zbuluan humbje të madhe prej 130 milionë eurosh për sezonin e kaluar.

Kjo e çoi deficitin e tyre të përgjithshëm në 300 milionë gjatë dy edicioneve të fundit.

Dhe me humbjet tashmë që janë publike, presioni po rritet mbi Todd Boehlyn për të balancuar llogaritë ose Chelsea mund të goditet me sanksione të Fair Play Financiar.

Një opsion i mundshëm do t’i shohë Blutë të shesin disa lojtarë kyç nga skuadra e tyre masive prej 36 lojtarësh në Ligën Premier.

Më poshtë keni formacionin e plotë me lojtarët që Chelsea mund t’i shesë në verën e këtij viti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme