‘Fshesë’ e madhe te Manchester United, 8 lojtarë afër largimit

Man Utd vendos 8 lojtarë në shitje.

Manchester United do të “pastrojë” skuadrën gjatë afatit kalimtar të verës.

Sipas Mirror, “Djajtë e Kuq” planifikojnë t’i shesin tetë futbollistë, transmeton Gazeta Express.

Harry Maguire, Anthony Martial, Fred, Scott McTominay, Dean Henderson, Alex Telles, Eric Bailly dhe Brandon Williams janë futbollistët që janë vendosur në shitje nga klubi anglez.

Trajneri Ten Hag synon që me shitjen e tyre të blejë futbollistë që do të konkurronin fuqishëm në Ligën e Kampionëve dhe në Premierligë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme