Gabigol: Jam i lumtur për debutimin

Sakte.net / e Hënë 26 Shtator 2016 / 11:54

Më në fund ka ardhur edhe debutimi i Gabriel Barbosas te Interi.

Për këtë braziliani u shpreh shumë i lumtur dhe shpreson që së shpejti të shijon edhe fitoren e parë me Nerazzurrët.

“Nuk ishte rezultati i dëshiruar, por jam i lumtur me debutimin. Tifozët më kanë magjepsur”.

Vlen të theksohet se braziliani debutoi në barazimin 1-1 ndaj Bolognas.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme