Geti bëhet romantik, ja çfarë i dhuron Marinës gjatë pushimeve (Foto)

Ata janë duke kaluar padyshim pushimet e “ëndrrave” e në fakt diçka e tillë vihet re në çdo postim të bërë nga Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Publikimi më i fundit vjen nga Marina ku në fotot e publikuara në “Instagram Stories” ajo dhe reperi Getoar Selimi janë duke mbajtur disa guacka vërtetë të veçanta. Moderatorja e Top Channel  nuk mund të linte pa e ndarë më ndjekësit e saj këtë çast romantik.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme