Geti dhe Marina, pushime të paharruara në Meksikë (Foto)

Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca këto ditë kanë zgjedhur të pushojnë nga aktivitetet e përditshme.

Ata kanë zgjedhur Meksikën për të kaluar pushime të paharruara, duke vizituar vendet më interesante, shkruan lajmi.net.

Nga atje, çifti po sjellin imazhe kohë pas kohe, ku edhe po pushojnë pranë njëri-tjetrit në këto ditë të nxehta vere.

Duket se këto janë pushimet relaksuese para dasmës së Getit dhe Marinës, e cila pritet të ndodhë shumë shpejt.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme