Geti i përgjigjet ëmbël urimit të Marinës (Foto)

Reperi i njohur Getoar Selimi sot feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar që në orët e para të ditës urimi i partneres së tij, moderatores Marina Vjollca, e cila i ka shprehur të gjithë ndjenjat e saj në urimin për Getin.

“Gezuar ditelindjen i shtrenjti i zemres sime! Sic me ke bere mua te lumtur, dua qe me lumturi te te ece e gjithe jeta! I love u more and more every day”,-ka shkruar Marina në një foto ku shfaqen së bashku në Instagram.

Megjithatë ëprgjigjia e Getit erdhi shumë shpejt dhe gjithashtu shumë romantike: “Faleminderit Zotit që të kam ty, ti je lumturia e jetës tem,”-ka shkruar Geti.

Image

Ndërkohë pritet që së shpejti çifti të lidhet në martesë, dhe ata që tani kanë nisur ta thërrasin njëri-tjetrin “burrë dhe grua”. /albeu.com/

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme