Getinjo shfaqet në krahët e kësaj bukurosheje, jep lajmin e shumëpritur!

Ana e Getinjo bëhen bashkë, sjellin së shpejti super hitin

“Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Më një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.

“Je e vetmja dashuri”, pritet të lansohet këtë të premte.

Këtë e ka paralajmëruar Getinjo i cili ka publikuar një foto në krahët e Ana Kabashit.

Kaq në disponim të mirë po shfaqen ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme