Getit i fejohet ish e dashura, ai relaksohet në Kapri (Foto)

Vite më parë reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Hana Shehu ishin cifti më i përfolur në Kosovë.

Derisa Geti po shijon verën me të dashurën e tij bionden nga Shqipëria, Marina Vjollca, atij i është fejuar ish e dashura.

Vete Hana në një postim në profilin e saj në Instagram ka treguar se tashmë është fejuar me njeriun e zemrës në Hollywood.

Hana në foto shfaqet përkrah të fejuarit dhe më në formë se kurrë. /Indeksonline/Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme