Getoar Selimi e quan gruan më të mirë Marinën

Marina Vjollca ka realizuar një shërbim fotografik të veçantë, teksa ka rrëmbyer kopertinën e revistës “Star People”. Zyrtarisht nuk dihet nëse Geti dhe Marina janë martuar , apo kjo është një mënyrë për të treguar se Marina i përket atij.

Postimi i plotë i Getit

My beautiful wife @marina_vjollca ??

Sakte.net

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë