Gëzimja bëhet gati për dasmë, kaq bukur po i rri fustani elegant

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Që kur ajo u bë pjesë e asaj familje, vazhdimisht ka qenë në qendër të mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është një bashkëshorte shumë e përkushtuar dhe një shumë tejet e angazhuar, pasi kujdeset shumë për vajzën e saj, Emma.

E pasi që sezona e dasmave ka nisur, Gëzimja padyshim që është pjesë e tyre. Së fundmi me fansat e saj ka ndarë një imazh ku shihet e rregulluar deri në detajin e fundi.

Ajo duket tejet e lumtur krah bijës së saj./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme