Gjiganti italian pas Benzemas

AC Milan është duke e monitoruar më kujdes situatën e sulmuesit francez, Karim Benzema tek Real Madridi.

Siç shkruajnë mediat italiane, ‘Rossonerët’ janë të interesuar për sulmuesin francez, i cili duke se në fund të këtij edicioni do t’i thotë lamtumirë gjiganti spanjoll, raporton kp.

Krerët e Milanit janë duke i vëzhguar disa lojtarë, dhe sipas informacioneve që vijnë nga Italia, në listën e Milanit është edhe Benzema, i cili kërkohet edhe nga disa klube tjera përfshirë edhe Arsenalin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme