Gjilani – Drenica, formacionet zyrtare

Sot (e mërkurë) do zhvillohet super sfida ndërmjet Gjilanit dhe Drenicës.

Dy skuadrat që janë duke garuar për titull këtë edicion, kanë vetëm një synim që është të arkëtojnë pikët e plota, shkruan lajmi net.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike.

Gjilani: Koliçi, Progni, Rapa, Halili, Torassa, Hajdari, Dabiqaj, Sorsa, Krasniqi, Useini, Hoxha

Drenica: Haxhijaj, Thaqi, Passamani, Qaqi, Jashari, Lushtaku, Gashi, Dos Santos, Avdulli, Uka, Zabergja

Ndeshja nis në ora 13:00.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme