Gold AG, ja çfarë ka bërë mbrëmë (Video/Foto)

Reperi Gold AG ndonëse shumë shpesh është kundër gjërave që i ndalon feja islame, jo gjithmonë i mban vetë ato.
Të jesh një musliman i devotshëm, feja ta ndalon ta festosh vitin e ri apo thënë ndryshe ndrrimin e motmoteve pasi në fenë ismale ekzistojnë dhe festohen vetëm dy festa, Kurban Bajrami dhe Fitër Bajrami, shkruan lajmi.net

Por reperi Gold AG ka dalur jasht këtyre rregullave duke i kënduar një numri të madh njerëzish në Suharekë pikërisht mbrëmë me rastin e ndrrimit të motmoteve, festës së vitit të ri 2017.

Ditë më parë ai është parë tek shpërdan edhe bredhin në llogaritë e tij në Instagram gjë që më herët nuk e ka bërë./Magazina.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme