Grimeri Arbër Bytyqi e transformon fytyrën e Arbanës me fotoshop

Ajo është një femër shumë e komentuar.

Krahas Bora Zemanit, ajo është një nga moderatoret më të zëshme të momentit.

Fjala është për Arbana Osmanin, e cila pamjen për Big Brother Albania Prime mbrëmë ia besoi grimerit Arbër Bytyqit.E, Arbëri, përpos që e grimoi, në fotografinë që e hodhi në Instagram, shihet qartazi që ka ndërhyrë në fotografin e moderatores, duke ia zvogëluar fytyrën.

Pra, nëse e krahasojmë një fotografi të Arbanës së shkëputur gjatë spektaklit me këtë foton e hedhur nga Arbëri, ndryshimi shihet qartë, sidomos te pjesa e mjekrës, ku te imazhi i Arbërit vërehet mjekra e theksuar dhe qafa më e hollë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme