Grimi që transformoi tërësisht Afronën, i pabesueshëm ndryshimi (Video)

Mbrëmë u martua futbollisti i kombëtares, Samir Ujkani, dasma e të cilit mblodhi emra të njohur të estradës në një vend.

 

Të ftuar ishin edhe Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, kjo e fundit “mahniti” me bukuri, shkruan lajmi.net.

Por, si dukej Afrona para se të grimosej?

Në një video të publikuar nga Afrona në rrjete sociale, shihet se si grimi e ka transformuar tërësisht atë, ngase pa grim vështirë të njihej.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme