Gruaja e Daut Haradinajt tregon linjat e trupit me foto nga plazhi

Bashkëshortja e Daut Haradinaj ka publikuar një foto ku shihet shumë e lumtur bashkë me djalin dhe vajzën e saj.

Lola shfaqet në veshje të shkurtë dhe të ngushtë që i tregon linjat e mrekullueshme t trupit.

Ndërsa në sy bie edhe vajza e saj e cila pozon si një modele e vërtetë, shkruan Gazeta Express.

Lla po pushon me fëmijët e saj në plazhin e Durrësit në Shqipëri, ku po kalojnë disa ditë relaksuese në bregdet gjatë këtij moti me temperatura të larta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme