Gruaja e Ermalit elegante dhe plot stil (Foto)


Elegante dhe plot stil, është tejet aktive në llogarinë e saj me ç’rast po i ndjek tendencat e fundit të modës dhe nuk heziton fare të jetë provokuese për ndjekësit e saj

Në foton e fundit shihet me një fustan të gjatë, por detaji që bie në sy është se ajo nuk ka të veshura sytjena fare, por që shihet se nuk e ka problem me që linjat e saj tregojnë kujdes të madh që i bën vetes. /Kosovarja