Gruaja sfidon stuhinë, shkon në punë me traktor

Një grua nuk ka lejuar borën që ta ndalonte për të shkuar në punë. Irlandezja ka sfiduar stuhinë Ema duke shkuar në punë me traktor.

Ann punon në një shtëpi për të moshuarit në Kilkenny, Irlandën juglindore.

“Kjo është nëna ime (Ann) duke shkuar në punë (Kilkenny)! Eddy, babai i mbesës sime është shoferi,”-shkruajti djali i saj Paul Dunphy.

Kilkenny është goditur rëndë nga dimri i ftohtë. Dëbora arrin 243 metra mbi nivelin e detit dhe një situatë ë till nuk është parë që në vitin 1982.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme