Harroni Bali Beun, Çënarin, Mehmet Kosovën, ky është turku që po çmend vajzat (Foto/Video)

Burak Ozçivi i njohur si Bali Beu, Kenan İmirzalıoğlu si Mehmet Kosova dhe Tolgahan Sauisman si Çënari janë tre aktorët turk që janë bërë temë diskutimi tek ne që nga momenti i parë i paraqitjes në telenovelat shqiptare.

E një emër tjetër jo fort i njohur në ekran në rrjete sociale po then rekord me imazhet e publikuara, shkruan lajmi.net

Mustafa Mertkoc është mashkulli që po ‘çmend’ femrat turke, shqiptare dhe më tej. Me një numër të madh ndjekësish ai pothuajse është barazuar me aktorët e njohur./Lajmi.net/

Image result for mustafa mert koc

Image result for mustafa mert koc

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme