Hasin në ngërç bisedimet e Man Utd për këtë lojtar

Negociatat e Flamengos për nënshkrimin e Andreas Perieira nga Manchester United kanë arritur në një ngërç, konfirmon GOAL.

Pala braziliane dëshiron të blejë Pereira, por kufiri i tyre për marrëveshjen e mundshme është 10 milionë euro,përcjell ORAinfo.

Oferta e tyre më e fundit është nën atë shumë, dhe ata do të duhet të rrisin tarifën që Man Utd ta konsiderojë atë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme