Hernandez gëzon Milanin me vendimin e tij

Hernandez flet për kontratën e re me Milanin.

Mbrojtësi i Milanit, Theo Hernandez ka konfirmuar bisedimet e kontratës së re me Milanin.

Theo Hernandez ka theksuar se ai është i lumtur në Milano dhe po planifikon rinovimin e kontratës me Milanin.

“Jam shumë i lumtur në Milano, ne po diskutojmë rinovimin e kontratës sime dhe gjërat po shkojnë shumë mirë”, tha ai për The Athletic.

Negociatat janë duke u zhvilluar për një marrëveshje të re pesëvjeçare dhe Theo dëshiron të qëndrojë, ka konfirmuar Fabrizio Romano.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme