Horoskopi ditor për diten e martë – 15. nëntor 2016

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

 

DASHI21. mars – 20. prill

Sot do përkujdeseni edhe për detajet me te vogla te jetës tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret nuk do arrijnë te fiksohen pas një personi ne veçanti pasi do ju pëlqejnë shume njëherësh. Financat ka rrezik te jene shume here me delikate se disa dite me pare. Nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te nevojshme.

DEMI21. prill – 21. maj

Dite e mbushur me vështirësi te njëpasnjëshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni te qete ne krahët e atij qe dashuroni. Beqaret do mundohen tej mase qe ta gjejnë personin e duhur, por për fat te keq nuk do ja dalin dot mbanë. Mesa duket as këtë here fati nuk është me ta. Buxhetin do dini si ta menaxhoni kështu qe situata do jete e qëndrueshme.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Do keni nevoje për me shume qëndrueshmëri ne çift ju te dashuruarit dhe do bëni te pamundurën qe ta arrini këtë. Partneri do jete gati t’ua plotësojë dëshirat. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe jeta do ju marre një tjetër drejtim. Qe financat mos kenë probleme duhet te kujdeseni me tepër. Mos kryeni asnjë shpenzime te pamenduar.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Sot do jeni ne humor te shkëlqyer ju te dashuruarit dhe do bëni çdo gjë vetëm qe ta bëni çdo moment fantastik. Yjet do i keni gjithë kohës ne krah. Beqaret nuk do ndihen ende gati te hedhin hapa te mëdha dhe te bëjnë ndryshime ne jete. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe sepse po filluan problemet nuk do mund ta riktheni dot me kohen pas.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Nëse jeta juaj ne çift është e qëndrueshme, mos bëni asnjë lloj ndryshimi sot, ndërsa nëse ajo ka pasur probleme duhet te merrni sa me pare masa. Ata qe janë vetëm do jene sharmante pafund dhe do marrin propozime te shumta. Ne planin financiar rrethanat janë mjaft te favorshme qe situata juaj te përmirësohet. Do ju duhet thjesht te bëni pak me tepër durim.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Edhe nëse ju dalin probleme ne jetën tuaj ne çift, nuk duhet kurrsesi te mbylleni ne vetvete sot. Ato mund te zgjidhen vetëm duke folur hapur me partnerin. Beqaret nuk do pranojnë te sakrifikojnë asgjë për te ndryshuar statusin dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera. Për buxhet me te mire duhet te shpenzoni me kursim dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet te jepni hua.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Qielli i dashurisë nuk do ketë asnjë re gjate kësaj dite. Dielli do shkëlqejë gjithë kohës dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret do kenë një dite mjaft te favorshme dhe do e gjejnë me ne fund personin për te cilin do ju rrahe zemra shume fort. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Do arrini t’i kryeni një e nga një te gjitha shpenzimet e nevojshme dhe do ju mbeten edhe disa para mënjanë.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Dite perfekte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo çast do përjetoni emocione dhe kënaqësi te paimagjinueshme. Beqaret do ndihen me ne fund te plotësuar pasi do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Ja qe mundimi dhe lodhja do japin frytet e veta. Buxheti do mbetet i qëndrueshëm. As ne këtë sektor nuk do keni për çfarë te ankoheni.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Dite mjaft romantike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ju dhe partneri do jeni te pandashëm ne çdo moment dhe te gjithë do ju adhurojnë për marrëdhënien qe keni. Beqaret me mire te presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa. Ne planin financiar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj kështu qe nuk do keni për çfarë te dëshpëroheni.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Do përkujdeseni deri ne detajet me te vogla sot ju te dashuruarit dhe jeta ne çift ka për te qene fantastike. Te gjithë do ju kenë zili, por askush nuk do munde dot t’iu prishe harmoninë. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe lidhje pasionante. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur qe te mundeni sepse ne te kundërt situata mund t;iu dale jashtë kontrollit.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Sot do ketë përmirësime te mëdha ne jetën tuaj ne çift. Pranë partnerit keni për t’u ndier si neper ëndrra dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Beqaret me ne fund mund te takojnë personin për te cilin do iu rrahe zemra fort. Jupiteri do jete planeti me harmonik për financat. Ai do ua qartësojë mendimet dhe ju nuk do bëni asnjë lloj gabimi.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Do keni mosmarrëveshje te mëdha me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do merreni vesh për asgjë me njeri-tjetrin. Ka rrezik te mendoni edhe për ndonjë ndarje te përkohshme. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe gjendja do stabilizohet tej mase. Buxheti do mbetet i mire edhe pse do i kryeni te gjitha shpenzimet qe keni planifikuar.