Horoskopi ditor për diten e marte – 4. korrik 2017

DASHI21. mars – 20. prill

Më në fund pasioni në çift do rizgjohet dhe emocionet që do përjetoni do jenë të njëpasnjëshme. Do jeni të buzëqeshur dhe të lumtur gjithë ditën. Beqarët nuk duhet të ëndërrojnë shumë për dikë që do takojnë sepse do zhgënjehen shpejt. Për të stabilizuar financat besojini vetëm vetes dhe specialistëve. Miqtë nuk do mundeshin t’iu ndihmonin dot.

DEMI21. prill – 21. maj

Ditë e bukur dhe e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja. Shfrytëzojeni sa më shumë të mundeni dhe shprehini në çdo moment ndjenjat. Beqarët do jenë më optimistë dhe nuk do e humbin shpresën deri në sekondën e fundit. Ndikimi i planetëve në planin financiar do jetë i dyzuar. Tregohuni të arsyeshëm dhe mos hidhni asnjë hap pa qenë të sigurtë.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Mos lejoni askënd të ndikojë tek jeta juaj në çift dhe të sjellë turbullira të mëdha sepse nuk do dilni kollaj nga tuneli i errët ku do futeni. Edhe beqarët nga ana tjetër duhet të tregohen largpamës dhe jo të krijojnë një lidhje sa për t’u kënaqur për momentin. Fatmirësisht me financat do keni fat dhe do mund të realizoni transaksione të rëndësishme.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Tregohuni më të kuptueshëm sot me atë që keni në krah dhe toleroni pak më tepër. Edhe ai do bëjë çfarë të jetë e mundur që të bashkëpunojë me ju. Beqarët nuk duhet të mbyllin sytë dhe të ecin drejt të panjohurës sepse do lëndohen së tepërmi. Në planin financiar duhet të vendosni rregull sa më shpejt sepse përndryshe do keni probleme të mëdha.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Ditë paksa e vështirë kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Nuk do kuptoheni me njeri-tjetrin dhe herë pas here do debatoni. Beqarët do kenë disa takime, por ai që do ndodhë në orët e mbrëmjes do jetë më interesanti. Shfrytëzojeni sa të mundni. Në planin financiar nuk do keni vështirësi të mëdha megjithatë duket të tregoheni të matur me çdo shpenzim.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Që sot do fillojë të ndryshojë rrjedha e jetës suaj në çift. Do mendoheni mirë para se të flisni dhe do jeni më serioze. Problemet që keni pasur do i zgjidhni me qetësi. Beqarët do e gjejnë më në fund personin që kanë ëndërruar gjithmonë dhe do ndihen të plotësuar. Nëse të ardhurat tuaja janë modeste mos tentoni të bëni shpenzime marramendëse për gjera qejfi.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Ambienti yjor nuk do favorizojë bashkëpunimin në jetën tuaj në çift. Do debatoni herë pas here me atë që keni në krah dhe asnjeri prej jush nuk do hapë rrugë. Beqarët do jenë të rezervuar dhe nuk do pranojnë çdo ftesë që do iu bëhet. Në planin financiar nuk duhet të bëni çmenduri sepse do keni probleme shumë të mëdha. Shpenzoni me kujdes.

Akrepi24. tetor – 22. nëntor

Jupiteri do jetë planeti që do merret më së shumti sot me jetën tuaj sentimentale dhe do ua bëjë atmosferën më të ngrohtë dhe entuziaste. Ka shumë gjasa që edhe ata që kishin menduar t’i jepnin fund lidhjes së gjatë të pajtohen dhe të rikthehen bashkë. Beqarët duhet të tregohet të matur me ftesat që do iu bëhen. Në planin financiar shmangni investimet e tejskajshme.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Fati do jetë me ju në sektorin e dashurisë. Çdo gjë do shkojë ashtu si ju keni dashur prandaj do ndiheni të plotësuar. Edhe ata që kanë pasur disa mosmarrëveshje do i zgjidhin sa hap e mbyll sytë. Beqarët do kenë një takim vendimtar dhe mjaft emocionues. Financat do jenë më të qëndrueshme se kurrë dhe nuk pritet as problemi më i vogël.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Marrëdhënia me partnerin/en tuaj do jetë shumë e ngrohtë gjatë kësaj dite. Do flisni hapur për gjithçka dhe do bashkëpunoni me të. Nuk ka asnjë rrezik për tension apo debate. Ju beqarë nuk duhet të ndryshoni asgjë nga karakteri juaj për të bërë për vete një person. Në planin financiar nuk duhet të rrezikoni shumë për të rritur të ardhurat.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Dita e sotme nuk do jetë aspak problematike për ata që janë në një lidhje. Do kujdeseni mjaft për njeri-tjetrin dhe do hapni rrugë kur ai të tregohet pak më kokëfortë. Beqarët nuk duhet të dëgjojnë vetëm zemrën sepse do gabojnë. Mërkuri do jetë planeti më i favorshëm për sektorin e financave. Situata do jetë e qëndrueshme.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Jeta juaj në çift do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Nuk do e kritikoni më atë që keni në krah dhe do tregoheni më të dashur me të. Beqarët do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje dhe do harrojnë të bëjnë gjithçka tjetër. Në planin financiar do keni fat me shumicë dhe do jeni më të organizuar se më parë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme