Horoskopi ditor për diten e martë – 4. prill 2017

DASHI21. mars – 20. prill

Mënyra se si do të nisni ditën do të jetë vendimtare për shumë prej jush. Do të keni mundësi të mira që të qëlloni në shenjë me një objektiv tuajin në fushën e ndjenjave. Parashikohet përmirësim i disa raporteve që janë në krizë. Do i lehtësoni gjërat duke ndjekur zemrën tuaj.

DEMI21. prill – 21. maj

Kjo ditë nuk është e duhura për gustot tuaja të rafinuara. Yjet, në mënyrë të veçantë Hëna, nuk do ju favorizojnë. Nëse keni lindur në ditë të enjte ose të premte, do të dini që t’i merrni me maturi vendimet drastike. Ata që janë vetëm do realizojnë disa takime mbresëlënëse që do i bëjnë të lumtur.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Do të jeni nën presionin e Mërkurit dhe për këtë arsye dita do të ikë për inerci, pa mundur që të ndikoni në përmirësimin e saj. Mos i jepni shkak partnerit/es për të krijuar zënka të kota. Kujdes me xhelozinë. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm në vendimet që do marrin. Financat do jenë të mira.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Të lindurit e kësaj shenjë janë më të favorizuarit e ditës, sidomos në fushën e ndjenjave. Situatat konfliktuale ose të komplikuara do gjejnë zgjidhje lehtësisht. Më në fund do të gjeni relaksin që prisnit. E vetmja gjë që duhet t’i kushtoni pak më shumë rëndësi gjatë kësaj të marte është shëndeti tuaj paksa delikat.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Me shumë mundësi, dikush prej jush me qëllim do të heqë dorë nga besimi i një mrekullie, e cila mund të ketë ndikim të madh në ekonominë tuaj. Këshillohet që të bëni kujdes, pasi pikërisht ajo të cilën nuk e prisni dhe jeni gati të hiqni dorë, qëndron pas dere. Çiftet do kenë një ditë të qetë nën shoqërinë e njeri-tjetrit.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Do të jetë një ditë shumë e dobishme dhe e frytshme për shumë prej jush. Situata më e mirë do të paraqitet në raportin me familjarët, fëmijët apo partnerin/en. Bujaria juaj do të dhurojë kënaqësi të shumta dhe pse jo edhe ndonjë shpërblim. Beqarët do preferojnë të qëndrojnë me statusin që kanë edhe për pak kohë.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Do jetë një ditë e kënaqshme për shumë situata, mes tyre për faktin se do arrini të kaloni pa problem një situatë që ju ka shqetësuar së fundmi. Kundërshtia e Uranit dhe Venusit, do të ndikojë në ndjenjat tuaja duke i trazuar ato. Financat do varen nga mënyra juaj e menaxhimit. Bëni kujdes me shëndetin.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Kjo është një periudhë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje, sidomos deri në mesditë. Parashikohet të lini pas problemet që ju kanë shqetësuar dhe të veproni me qetësi. Nxitimi nuk ju ndihmon aspak. Kjo këshillë vlen edhe për ata që janë në një marrëdhënie në çift, po ashtu dhe për beqarët.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Dita do të jetë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të Hënës, Marsit dhe Neptunit. Do të gjeni mbështetjen që kërkoni tek një mik dhe do arrini të kaloni çdo pengesë, pa më të voglën vështirësi. Financat do jenë të mira, mundësi edhe për kryer shpenzime. Edhe shëndeti nuk paraqet asnjë problem.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Kjo është një periudhë e zbehtë, me shumë pak alternativa për t’iu ndihmuar. Disa prej jush do ta gjejnë veten në vështirësi. Ajo që këshillohet është që të “armatoseni” me durim. Çiftet do kalojnë një ditë të bukur ku në mbrëmje mund të përballen me një surprizë. Shëndeti do të jetë i mirë.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Kjo e martë është një ditë perfekte për t’u shijuar me dikë të nivelit tuaj dhe që ju mbush me kënaqësi dhe vëmendje. Në fushën ekonomike, yjet kanë përgatitur një surprizë speciale për ju. Çiftet do kenë një ditë të zakonshme, gjithsesi dashuria e partnerit/es nuk do ju mungojë.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Kjo ditë nuk do të jetë aspak e keqe, sidomos në punë dhe në fushën e ndjenjave. Horoskopi këshillon që të përfitoni sa më mirë nga disa situata. Lërini mënjanë fjalët e kota dhe shfrytëzojini momentet e tilla. Financat do vijnë duke u përmirësuar, nuk keni pse shqetësoheni nëse bëni edhe disa shpenzime.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme