Huliganët kroatë mbërrijnë në Shkodër: Do ta ndërprejmë ndeshjen në këtë minutë (FOTO)

Tifozët kroat kanë arritur tashmë në Shkodër, për të përkrahur ekipin e tyre në ndeshjen ndaj Kosovës.

Por ajo që u paralajmërua ditë më parë se disa tifozë do të tentojnë ta ndërprenë këtë takim, ata tashmë kanë arritur në Shkodër.

Tifozët kroatë në një prononcim për GazetaOlle.com, kanë bërë të ditur se qysh në minutën e gjashtë do të tentojnë ta ndërpërejmë këtë takim.

“Jemi të pakënaqur me Federatën e Futbollit të Kroacisë, dhe në shenjë proteste sot do të tentojmë ta ndërpresim këtë takim qysh në minutën e gjashtë”, deklaronin tifozët kroatë të cilët janë të pranishëm në qytetin e Shkodrës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme