I vendos ‘perikë’ dhe grim të rëndë, Sellma e transformon Dafina Zeqirin (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdimisht po tërheq vëmendje me stile të ndryshme të flokëve.

Ajo nuk heziton asnjëherë që të bëjë eksperimente me dukjen e saj, si për projekte të reja muzikore, paraqitje në koncerte ashtu edhe në jetën e përditshme, përcjell ORAinfo.

Dafi se fundmi është rregulluar të Sellam dhe Kaci.

Me flokë ‘perikë’ dhe me grim të rëndë, Dafina duket një femër ndryshe.

Kaq shumë është transformuar Dafina.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme