Ibra gëzon fansat e Unitedit: S’largohem pa e fituar titullin

Zlatan Ibrahimovic vjen më një super-lajm për fansat e Manchester Unitedit.

Sulmuesi suedez i cili kohëve të fundit është i lidhur me Real Madridin dhe Napolin thotë se nuk do të ik nga ‘Old Traffordi’, pa e fituar titullin e Premier Leagues.

“Unë dua të fitoj Premier Leagues, nuk do dorëzohem