Ilda përsëri tërheq vëmendjen me bukurinë e saj (Foto)

Ilda Bejleri vazhdon të jetë në vendet e para të listës së prezantuesve më atraktive shqiptare.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku sjell imazhe që vënë në pah bukurinë e saj.

Në këtë mënyrë shpesh bëhet temë e faqeve rozë për dukjen që ka.

Ilda pëlqehet nga fansat e saj (Instagram)

Një fotografi e publikuar nga bukuroshja në Instagram, e shfaq atë me një dekolte të hapur.

Ndryshe, gazetarja sportive u bë temë edhe në mediat italiane pasi mbuloi ndeshjen ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë.

Ilda ishte në qendër të vëmendjes pas udhëtimit në Palermo, ndërsa lajmet në mediat italiane për të ishin të shumta, ku etiketohej si ‘gazetarja seksi’. Disa prej të cilave shpërndau në rrjetet sociale. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme