Inter nuk gabon, Roma me humbje befasuese

Nuk gabon Inter, dëshpëron Roma.

Interi ka siguruar tri pikë të tjera në Serie A, pasi e mundi 2-0 Spezian, derisa Roma u mund 1-0 nga Bologna.

Interi s’di të ndalet.

Të besuarit e Simone Inzaghit kanë siguruar tri pikë të tjera në Serie A.

Inter e mundi në shtëpi 2-0 Spezian.

Roberto Gagliardini në pjesën e parë dhe Lautaro Maretinez në atë të dytë shënuan për fitoren e vendasve.

Inter ka shkuar në kuotën e 34 pikëve tani, dy më shumë se Milani që pas pak luan në udhëtim te Genoa.

Bologna 1-0 Roma

Në xhiron e 15 në Serie A Bologna e ka shokuar Romën.

Vendasit e mundën skuadrën e Jose Mourinhos me rezultatin minimal, 1-0.Rrealizoi mesfushori 22-vjeçar, Mattias Svanberg.

Roma u mundua në pjesën e dytë të bëjë diçka më shumë, por ishte e pamundur për të arritur te goli, duke gabuar kështu pas dy fitoreve të njëpasnjëshme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme