Inter transferon një yll nga Bundesliga (Foto)

Interi është hedhur në aksion për transferimin e mbrojtësit zviceran, Ricardo Rodriguez

 

Drejtuesit e Interit pritet të bëjnë disa ndryshime në skuadër gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sipas Calciomercato.com, Interi është hedhur në aksion për transferimin e mbrojtësit zviceran, Ricardo Rodriguez nga Wolfsburg.

Ky lojtar mund t’i kushtoj Interit deri në 25 milionë euro, të cilat pronarët e ri të Nerazzurrëve, Suning, janë të gatshëm t’i shpenzojnë.

Rodriguez, në vitet e fundit është kërkuar vazhdimisht nga Arsenali, PSG dhe Chelsea. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme