Interi transferon futbollistin e Barcelonës? (Foto)

E shtune, 22 Tetor 2016  –  Sakte.net

Aleix Vidal pritet të transferohet te Interi gjatë dimrit

 

Mbrojtësi i krahut të djathtë i Barcelonës, Aleix Vidal gjatë dimrit do të gjej një ekip të ri pasi nuk bën pjesë në planet e Luis Enriqeus.

Favorit për ta transferuar ish anëtarin e Sevillas është skuadra e Interti, raporton CalcioMercatoWeb.it

Por, përveç Nerazzurrëve, Vidalin e duan edhe Juventusi dhe Milan, përcjell Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme