Iphone 7: Ja deri në çfarë peshe nuk thyhet

E mërkurë, 26 Tetor 2016 –  Sakte.net

iPhone 7, i fundit i lëshuar nga Apple është testuar për fortësinë dhe ka rezistuar shumë.

iPhone 7 i ka rezistuar edhe peshës 72 kilogramë, por nuk i ka rezistuar dot asaj 77.

Nga kjo mësojmë se iPhone 7 nuk thyhet lehtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme