Ish burri i Gylserenit martohet me shoqen e saj të ngushtë (Foto)

Regjisori i famshëm turk, Cem Ozer, duket se nuk ka pasur fat në dashuri.

57 vjeçari ka vendosur të kurorëzojë dashurinë e tij me stilisten Pinar Duray.

Këtë fundjavë ai vendosi që larg vëmendjes së publikut të kurorëzonte dashurinë e tiJ në martesë me stilisten e cila ka është disa vite më e re në moshë se ai.

Kjo është hera e 5-të që ai ulet në tryezën e celebrimit, pas martesave të dështuara , fillimisht me Sebla Pekcan me te cilë u martua në vitin 1984, ndërsa kjo martesë perfundoi pas dy vitesh, Martesa tjetër u pasua me aktoren e famshme Selin Dilmen në vitin 1989, martesë e cila zgjati tre vite.

Gjithashtu në vitin 1994 ai kurorëzoi martesë më një aktore tjetër të njohur turke Esin Mara?l?o?lu, me të cilën u divorcua pas 5 vitesh

Ndërsa me aktoren Nurgul Yesilçay u martua në vitin 2004 me të cilën ka edhe një djalë.

Regjisori dhe aktorja e cila tek ne njihet në rolin e Gulseren tek Fate të Kryqëzuara, qëndruan bashkë për 10 vite.

Ndërsa burime pran aktores kanë treguar se 42 vjeçarja dikur ka qenë mikeshë e afërt me partneren të cilën zgjodh ish bashkëshorti i saj për ti dhënë fund beqarisë.

gg-1489578496-2635407-768x375-1_1489597495-8885722

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme