Ish e dashura e Gold Ag martohet sot me këtë këngëtar të njohur (Foto)

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Një çift i njohur i jepë sot fund beqarisë, duke u kurorëzuar me martesë.

Fjala është për këngëtarët Mark Marku dhe Nora Muqaj, të cilët sot të mbajnë ceremoninë e dasmës, shkruan “Magazina.al”

Këngëtarët e njohur muaj më parë janë bërë prindë për herë të parë, ndërsa sot bashkë me martesën do ta pagëzojnë edhe djalin e tyre Gegën.

Dihet, se Nora kohë më parë ka qenë në lidhje me reperin Gold Ag me të cilin kishin sjellur edhe këngë bashkë, por që lidhja nuk zgjati shumë.