‘Ishte e tmerrshme’/ Ish-e dashura e Princ Harry-t habit me deklaratën: ‘Jam me fat…’

Ish-e dashura e Princ Harry-t ka treguar se ndihet me fat që lidhja e tyre ishte jetëshkurtër, sepse ajo nuk mund të përballonte të qenit vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ish-modelja dhe aktorja, Florence St George, e cila u rritu në Fulham në jugperëndim të Londrës, u takua me Dukën e Sussex për dy muaj në vitin 2011.

Image

Lishja e tyre ishte shumë e shkurtër, ndërkohë në korrik të 2013-s, 35 vjeçarja u martua me multimilionerin, Henry St George.

Por, së fundmi, ajo ka kujtuar lidhjen e shkurtër me një mbretëror.

Image

Për “Stella Magazine”, ajo është shprehur:

“Një histori e re do të shfaqej pothuajse çdo ditë në shtyp, miqtë e mi të shkllës u morën në pyetje dhe kishte fotografë jashtë derës sime”.

Image

Ajo ka shtuar se “u heq kapelën të gjithë atyre që mund të përballojnë atë mënyrë jetese, e dija që unë nuk mundesha”.

“Edhe pse ndarja ishte e trishtueshme në atë kohë, ndihem me fat që lidhja ishte jetëshkurtër”, është shprehur 35 vjeçarja.

Image

Ndërsa në vitin 2020, Florence ka thënë për “Times, se takimi me Princin Harry ishte “i tmerrshëm”.

© SYRI.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme