Ismet Munishi: Kush u kanë, gjithë ka me kanë! (Foto)

Menaxheri kosovar, Ismet Munishi është një tifoz i madh i skuadrës nga Spanja, Real Madrid.

Munishi është gëzuar tej mase për fitoren e skuadrës madrilene kundër Bayern Munchen me rezultat 2-1 midis “Allianz Arena”.

“Kush u kanë gjithë ka me kanë”, ka shkruar Munishi në rrjetet sociale.

Vlen të përmendet se Munishi është i papunë, pasi u shfaq video skandali i tij me gjyqtarët e futbollit kosovar. Ndeshja e kthimit mes Realit dhe Bayernit zhvillohet mënjeherë javën e ardhshme./IndeksOnline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme