Ivanka Trump shkon në Asamblenë e Përgjithshme të OKB pa reçipeta

Ivanka Trump vajza e Presidentit amerikan Donald Trump së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën me veshjen e saj në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së.

Ajo kishte veshur një kostum solemn por kishte ‘harruar’ reçipetat dhe këmisha e kaltër i kishte zbuluar me shume sesa duhet vajzës së presidentit Trump, çka bëri bujë në rrjete sociale.

Ivanka, e cila po merr pjesë në samitin global së bashku me babanë e saj, Presidentin Donald Trump , kishte veshur një fund me ornamente lules 2.130 dollarësh nga Prada.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme