Ja atmosfera në dasmën e Admir Mehmedit (Video)

Pas Shkodran Mustafit, edhe Admir Mehmedi është shqiptari tjetër që i ka dhënë fund beqarisë
Mesfushori i Bayer Leverkusenit dhe reprezentuesi i Zvicrës, Admir Mehmedi, ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë – derisa një gjë të tillë e bëri edhe Shkodran Mustafi.

Mehmedi dukej tejet i lumtur këtë mbrëmje, saqë nuk mund të qëndronte i ulur – ai kërcente mbi tavolina së bashku me nusen e tij. Videot janë postuar në rrjetet sociale nga Baboo Darabuka, të cilët bën muzikë në dasmën e Mehmedit.
https://www.facebook.com/baboodarabukaofficial/videos/1344404565587435/

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë