Ja çfar të bën ndarja me gruan (Foto)

Brad Pitt duket se po e përjeton rëndë ndarjen me Angelina Jolien.

Kështu së paku shihet në ndryshimin fizik që aktori ka përjetuar në muajt e fundit.

Brad ka humbur afërsisht nëntë kilogramë në peshë ndërsa edhe flokët e tij po thinjen çdo ditë e më shumë.

Thuhet se ai asesi nuk po arrinë të pajtohet me këtë fakt dhe se disponimi i tij vazhdon të jetë tejet i dobët./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme