Ja çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (FOTO)

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh.
Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë.

Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur që ekziston.

Sot, Patrisi edhe një herë e ka konfirmuar se ka ndjenja të forta për bashkëshorten e tij, shkruan “Kosovarja”.

Këtë gjë e ka treguar edhe derisa ishin tek pediatrja e Tianit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme