Ja çfarë bëri Dafina Zeqiri për Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj në shumë intervista ka deklaruar që këngëtarja e preferuar e saj është Dafina Zeqiri.

Një foto e postuar e Xhensilës sot në Instagram nga Artistët Shqiptar, Dafina bën like dhe fillon ta ndjekë menjëherë në Instagram, duke i bërë follow. Si duket miqësia mes vajzave ka filluar.

Prandaj tregut muzikor shqiptar mund t’i shtohet edhe një bashkëpunim interesant.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme