Ja çfarë “bishe” është ‘King’ Arthur Abraham (VIDEO)

Haxhi Krasniqi ndodhet përballë një tjetër momenti të rëndësishëm në karrierën e tij.

Boksieri nga Juniku që synon majat e boksit, sonte në Erfurt të Gjermanisë ngjitet në ring për t’u ndeshur me ‘King’ Arthur Abraham, tre herë kampion i botës.

Fituesi i këtij dueli do ta ketë mundësinë ta sfidojë titullin kampion bote në kategorinë super të mesme.

Arthur Abraham është 37 vjeçar, dhe një boksier shumë punëtor. Më poshtë mund të shikoni disa nga momentet më të mira në karrierën e tij./Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme