Ja çfarë thotë Cana për Xhakën, Shaqirin e Rashicën

Lorik Cana ka vlerësuar lartë Xherdan Shaqirin, Milot Rashicën, Elseid Hysajn, Taulnat dhe Granit Xhakën

 

Lorik Cana, i cili aktualisht, është lojtarë i lirë, gjatë një bashkëbisedime me tifozët në Instagram ka thurur lavde për yjet shqiptar si: Xhaka, Shaqiri, Rashica e Hysaj.

Ai ka folur edhe për përforcimin e ri të Kosovës, Donis Avdijajan, shkruan Gazeta Express.

Në vazhdim mund t’i lexoni  përgjigjet e Canës për yjet shqiptar

Çfarë mendimi ke për Xherdan Shaqirin?

Cana: Është një superlojtar

Graniti apo Taulanti?

Cana: I dua të dy, po meqë Taulanti luan për Shqipërinë po them Taulanti

Çfarë mendon për Rashicën?

Cana: Rashica është një lojtar me shumë perspektivë, ka një nisje të mirë të karrierës dhe besoj se do të bëhet një lojtar i një niveli shumë të mirë

Po për Hysajn?

Cana: Elseidi është një lojtar i jashtëzakonshëm në pozicionin e tij. Mund të bëhet ndër më të mirët dhe i uroj të ketë shëndet se ecuria sportive do të jetë e tija

Çfarë mendon për Donis Avdijajn?

Cana: Avdijajn kam dëgjuar që është me perspektivë por nuk e kam parë

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme