Ja cila këngëtare shqiptare iu shërben vjehrrive kafen (Foto)

Këngëtarja Gjyste Vulaj ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’.
Ajo ka habitur të gjithë me një deklaratë të saj, me ç’rast tha se në sezonin e verës ajo kalon pjesën më të madhe të ditës në bikini, madje tha se edhe vjehrren dhe vjehrrin e shërben me bikini, shkruan lajmi.net.

“Kam një pishinë në shtëpi dhe rri gjithë kohës me bikini. Vjen vjehrra ia nxjerr kafen me bikini, vjen vjehrri prap me bikini” tha Gjystja.

Këngëtarja shquhet për linjat bombastike trupore dhe se nuk heziton t’i vë në pah ato, sidomos këmbët dhe gjoksin.