Ja cilën këngëtare të skenës tonë e ka shoqe të mirë Fjolla Morina (VIDEO)

Fjolla Morina, është njëra ndër këngëtaret e cila është në vëmendje të mediave rozë.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, ajo ka treguar se cilën këngëtare të skenës e ka shoqe shumë të mirë.

Për ta kuptuar këtë, klikoni në videon e mëposhtme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme