Ja ku kanë zgjedhur Albatriti dhe Egzona ta kalojnë muajin e mjaltit (FOTO)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Javën e kaluar ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë e cila ka bërë bujë në media dhe rrjetet sociale.

Ndërsa tani Albatrit Muqiqi bashkë me bashkëshorten e tij Egzonën, duket se kanë nisur muajin më të ëmbël të tyre.

Çifti duket se kanë zgjedhur si destinacion Greqinë për të kaluar muajin e mjalitit, shkruan “Magazina.al”.

Albatriti sot ka publikuar një fotografi nga qyteti i Selanikut, ndërsa mendohet se atje është me Egzonën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme