Ja kur kishte planifikuar Jolie ndarjen nga Pitt

Angelina Jolie ka dhënë sinjale se diçka e tmerrshme ndodhi gjatë fluturimit me Brad Pittin dhe fëmijët nga Nice e Francës për në Los Angeles, që i dha fund martesës së tyre.

 

Por ylli 41-vjeçar kurrë nuk dha detaje të incidentit në aeroplan. Të mërkurën revista “UsWeekly” ka publikuar disa detaje, përfshirë kërkesën e aktores ndaj burrit të saj që të bëhet esëll. Kjo revistë gjithashtu ka raportuar se Jolie planifikoi ndarjen nga Pitti “pak muaj” para se të ndodhte incidenti në aeroplan.

Një burim i kësaj reviste ka thënë se Brad kishte pirë shumë gjatë fluturimit dhe nuk kishte shkuar mirë me Jolien atë mbrëmje.

Të mërkurën në një intervistë për revistën “GQ” kishte thënë se ndarja nga Jolie ishte si vdekje për të.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme