Ja kush fshihet pas suksesit të Rita Orës

E martë, 08 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Rita Ora është shndërruar në një yll të vërtetë botëror por shumica e njerëzve nuk dinë që kjo është falë motrës së saj. Elena Ora, 27-vjeçe, u bë menaxherja e këngëtares kur ajo ishte vetëm 18-vjeç dhe gjithmonë e ka nxitur motrën e saj të vogël drejt tregut ndërkombëtar.

Thuajse 10 vite më vonë, ajo nuk është vetëm krahu i djathë i Ritës por ajo është gjithashtu drejtoresha artistike e firmave Red Ora dhe Ora LTD. Biznesmenia e mrekullueshme zakonisht publikon foto të motrës së saj në Instagram, duke zgjedhur fotot më provokuese të këngëtares.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Suitcase” ajo është shprehur: “Është shumë e vështirë pasi nuk është thjesht një punë dhe njerëzit e kanë paksa të vështirë ta kuptojnë këtë. Kjo është jeta ime, pasioni im dhe trashëgimi që ne të dyja dëshirojmë të lëmë”.

Elena ka shpjeguar gjithashtu se ajo është duke shkruar një libër për jetën me motrën e saj të famshme. “Kam një libër sekret të cilin jam duke e shkruar për 5 vitet e jetës dhe eksperiencave të mia”, sqaron Elena.

/ Top Channel

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme