Ja me kë e ndan shtratin Adrola Dushi (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi është larguar në SHBA, bashkë me djalin e saj, Troi.

Ajo ka nisur dhe punët e saj të para me sete fotografike për brande prestigjoze amerikane. Por ajo që të bie në sy është miqësia e ngushtë që ajo ka me modelen, Xhesika Berberi. Vajzat jo vetëm punojnë bashkë, ato madje ndajnë bashkë edhe shtratin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme